1

Temat: Plik EDS 8200Vektor

Witam
jak w temacie jaki plik EDS do napędu 8200 moduł komunikacyjny (E82ZAFCC210) pobrałem z strony Lenze zestaw plików EDS ale który jest odpowiedni a może ktoś posiada takowy plik byłbym wdzięczny za udostępnienie

2

Odp: Plik EDS 8200Vektor

Temat był już poruszany:
Połaczenie CANopen z falownikiem 8200 vector
smile

3

Ok. temat znam tylko że nie wiem skąd pobrać  E82ZAFCC.eds bo na stronie Lenze są inne

4

Plik ten został utworzony przez nas na podstawie biblioteki Lenze8200Drive.lib która jest częścią oprogramowania DDS (CoDeSys Lenze).
W sieci jest kilka plików eds z które powodzeniem można wykorzystać do aplikacji.
Nasz plik specjalnie został "spreparowany" tak aby zabierał jak najmniej miejsca w pamięci sterownika lecz zawiera wszystkie dane służące do komunikacji z napędem.

Istnieje możliwość udostępnienia tego pliku.
A tak przy okazji, mam pytanie: codziennie łączysz się z innym napędem ?
pozdrawiam

Cokolwiek coś robisz, zawsze ktoś Ci pomaga...
www.falowniki.com - www.codesys.pl - www.psa.pl - www.directautomation.eu - www.szr.pl

5

Panie Waldemarze codziennie nie łącze się z innym napędem
do tej pory stosowałem napęd LG SViC5 po Modbus z XV nie ma problemu ale z EC4P nie działa mi Modbus
rozpracowany mam Lenze SMD po CAN  ale zamało ma wejść binarnych i analogowych bo dla mnie falownik to nie tylko napęd ale i zdalne wejścia/wyjścia a używam taką konfiguracje do chłodnictwa 

pozdrawiam

6 (edytowany przez eco74 2012-07-03 10:02:15)

Ja po Modbus używam takiego bloczku swojej biblioteki (w załączniku)  i tak samo bym chciał po Can na EC4p dlatego testuje kilka napędów